Probíhá transformace Rodinného statku v Pochvalově na Družstevní řeznictví.

Vážení zákazníci,

abychom mohli pro Vás i nadále vyrábět výrobky nejvyšší kvality s doložitelným původem masa, museli jsme si vybrat, čemu se budeme věnovat a co nadále již dělat nebudeme. Stárneme a síly ubývají. Proto se budeme věnovat řeznické výrobě, kdy si pohlídáme původ masa tak, abychom Vám mohli vždy garantovat českou potravinu a samotné suroviny – české vepřové budeme nakupovat od našich partnerů zemědělců, se kterými spolupracujeme již několik let a kteří nás vykrývali, když jsme neměli vlastní prasátka. Kvalitu našich výrobků včetně pracně vytvořených receptur si budeme hlídat i nadále a budeme je dodržovat. Děkujeme Všem za podporu a do roku 2022 přejeme především zdraví, které je základem života.  

 

Co znamená družstevní řeznictví v našem pojetí?

Samotný základ spočívá v tom, jak vznikl nejen projekt chovu prasat, ale také projekt vlastní řeznické výroby. Nejsme odtrženi od světa. Ba naopak, máme malé řeznictví a malý rodinný e-shop a s našimi zákazníky si povídáme o tom, co by chtěli vyrobit a co jim chutná. Samotný vznik každého výrobku prochází fází testování chutě, senzorickým dojmem, a balením. O to se starají naši přátelé - družstevníci. Základ těch, kteří určují kvalitu výrobků. Protože právě oni nám pomáhají v rozjezdu nových výrobků. Jsme malovýrobci a pomoc našich přátel je pro nás nepostradatelná. Nemáme za sebou žádného investora, a proto si vážíme jakékoliv technicko-fyzické pomoci. Dále mezi naše družstevníky patří staří řezníci, kteří svoji kritikou a pamětí určují finální složení výrobku. Z výše uvedených důvodů si o kvalitě výrobků rozhodují zákazníci sami.Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení