O nás

Je libo dobroty přímo z farmy?

Jste-li vyznavači kvalitních a chutných výrobků, vítejte u nás. Máme Vám co nabídnout a zaručujeme Vám, že si pochutnáte. Pravé, české, a hlavně čerstvé domácí výrobky Vás rozhodně nezklamou. Žádné umělé ani chemické náhražky, kůžové emulze či separáty. Očekávejte ryze českou kuchyni a tradici, kde o maso z prasátka není nouze.

 

koláž výrobků s párky

Záruka kvality a výtečné chutě

Vždy je důležitá kvalita a čerstvost masa. My vyrábíme jen z čerstvého masa. A jeho vysoký podíl nad 90% ve výrobcích je to, co určuje konečnou kvalitu výrobku. Používání starých receptur a norem je jistotou dobré výroby. Splňujeme přísná pravidla Ministerstva zemědělství pro označování potravin logem ČESKÁ POTRAVINA. U nás máte tedy jistotu, že všechno maso je naše české.

Jak probíhá naše výroba?

Jednou týdně objednáváme porážku našich prasátek na jatkách. Vychlazené a čerstvé vepřové půlky rozporcujeme a ručně vybereme to nejlepší maso k výrobě Vepřovky a dalších našich výrobků. K bourání masa a výrobě máme vlastní CZ 21725 přidělené SVSČR. Vlastní výroba probíhá v naší nové výrobně, která splňuje požadavky pro malovýrobce a prvovýrobce. Každá sklenice a každý výrobek nám projdou několikrát rukama, než jsou doručeny k Vám - našim zákazníkům. Tato cesta od Vašeho objednání, po výrobu a zaslání trvá přibližně 1 týden. Nevyrábíme na sklad, proto od nás dostáváte jen čerstvé výrobky.

8

Navštivte nás v Ředhošti

Každou neděli (březen-prosinec) máme dopoledne otevřené řeznictví v obci Ředhošť, kde se konají mj. i farmářské trhy a jejichž jsme součástí. V řeznictví prodáváme nejen výrobky z našeho e-shopu, ale také čerstvé syrové masíčko a další masné výrobky. Zároveň u nás máte možnost všechny výrobky ochutnat, a to zdarma. Moc rádi Vás uvidíme.

Řeznictví na web

 

 

Uděláte radost nejen sobě

Ze zkušeností našich zákazníků víme, že naše výrobky používají nejen k vlastní spotřebě, ale také jako dárky, kterými potěší své blízké či známé. Ti mají radost, že ještě existují opravdu dobré domácí dobroty, které je možno si v dnešní době zakoupit a být s jejich kvalitou spokojeni. Velmi nás to těší a zavazuje dělat dál poctivou práci.

 

 

spořilov foto