O nás

Je libo dobroty přímo z farmy?

Jste-li vyznavači kvalitních a chutných výrobků, vítejte u nás. Máme Vám co nabídnout a zaručujeme Vám, že si pochutnáte. Pravé, české, a hlavně čerstvé domácí výrobky Vás rozhodně nezklamou. Žádné umělé ani chemické náhražky, kůžové emulze či separáty. Očekávejte ryze českou kuchyni a tradici, kde o maso z prasátka není nouze.

 

koláž výrobků s párky

Záruka kvality a výtečné chutě

Vždy je důležitá kvalita a čerstvost masa. My vyrábíme jen z čerstvého masa. A jeho vysoký podíl nad 90% ve výrobcích je to, co určuje konečnou kvalitu výrobku. Používání starých receptur a norem je jistotou dobré výroby. Splňujeme přísná pravidla Ministerstva zemědělství pro označování potravin logem ČESKÁ POTRAVINA. U nás máte tedy jistotu, že všechno maso je naše české.

Jak probíhá naše výroba?

Jednou týdně objednáváme porážku našich prasátek na jatkách. Vychlazené a čerstvé vepřové půlky rozporcujeme a ručně vybereme to nejlepší maso k výrobě Vepřovky a dalších našich výrobků. K bourání masa a výrobě máme vlastní CZ 21725 přidělené SVSČR. Vlastní výroba probíhá v naší nové výrobně, která splňuje požadavky pro malovýrobce a prvovýrobce. Každá sklenice a každý výrobek nám projdou několikrát rukama, než jsou doručeny k Vám - našim zákazníkům. Tato cesta od Vašeho objednání, po výrobu a zaslání trvá přibližně 1 týden. Nevyrábíme na sklad, proto od nás dostáváte jen čerstvé výrobky.

8

Navštivte nás v Ředhošti

Každou neděli (březen-prosinec) máme dopoledne otevřené řeznictví v obci Ředhošť, kde se konají mj. i farmářské trhy a jejichž jsme součástí. V řeznictví prodáváme nejen výrobky z našeho e-shopu, ale také čerstvé syrové masíčko a další masné výrobky. Zároveň u nás máte možnost všechny výrobky ochutnat, a to zdarma. Moc rádi Vás uvidíme.

Řeznictví na web

 

 

Uděláte radost nejen sobě

Ze zkušeností našich zákazníků víme, že naše výrobky používají nejen k vlastní spotřebě, ale také jako dárky, kterými potěší své blízké či známé. Ti mají radost, že ještě existují opravdu dobré domácí dobroty, které je možno si v dnešní době zakoupit a být s jejich kvalitou spokojeni. Velmi nás to těší a zavazuje dělat dál poctivou práci.

 

 

spořilov foto

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení